Yasa Medya
Türkiye Fikir Haber Sitesi

Aslı Enver’in paylaşımına Murat Boz’dan gönderme

Aslı Enver’in paylaşımına Murat Boz’dan gönderme

Türk Pop Müziği şarkıcısı Murat Boz’un eski sevgilisi oyuncu Aslı Enver’in paylaşımına benzer bir paylaşım yapması ve altına düştüğü dip not kafaları karıştırdı.

Aslı Enver, Yunanistan tatiline giderken Aşık Veysel’in “Uzun İnce Bir Yoldayım” türküsünü sosyal medya hesabından paylaştı. Boz, Aslı Enver’in bu paylaşımından sonra Instagram hesabından, konserinde söylediği aynı şarkıyı paylaştı. Yakışıklı şarkıcı paylaştığı videonun altına, “Ne varsa eskilerde var” notunu düşerek takipçilerini şaşırttı.

Akşam Life’ın haberine göre, Aslı Enver, Yunanistan tatiline giderken Aşık Veysel’in “Uzun İnce Bir Yoldayım” türküsünü sosyal medya hesabından paylaştı.

Murat Boz, Aslı Enver’in bu paylaşımından sonra Instagram hesabından, konserinde söylediği aynı şarkıyı paylaştı. Yakışıklı şarkıcı paylaştığı videonun altına, “Ne varsa eskilerde var” notunu düşerek takipçilerini şaşırttı.

Aslı Enver Murat Boz

Aslı Enver Murat Boz

Oyuncu Aslı Enver ile 2 yıllık ilişkilerini geçtiğimiz aylarda sonlandıran Murat Boz’un, Instagram hesabından yaptığı bu paylaşım ‘Aslı Enver’i unutamıyor’ şeklinde yorumlandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ