Türkiye Fikir Haberleri

Gonca Vuslateri neden gündem oldu? Gonca Vuslateri kimdir

Havalimanında hakaret olayıyla ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Gonca Vuslateri, açıklama sonrası aldığı yorumla gündem oldu. Peki Gonca Vuslateri kimdir, neden gündem oldu?

Geçtiğimiz gün havalimanı çalışanına hakaret dolu sözler sarf eden uçak yolcusu Funda E. isimli kadın, Türkiye gündemine bomba gibi düşmüş; hem vatandaşlardan hem de ünlü isimlerden oldukça tepki almıştı. Gonca Vuslateri de tepki gösteren isimler arasında yer alırken bir takipçisinin yaptığı yorum Gonca Vuslateri ismini gündeme taşıdı. Peki Gonca Vuslateri kimdir işte detaylar.

GONCA VUSLATERİ: TERBİYESİZLİK AZ KALIR

Gonca Vuslateri Instagram hesabından havalimanında çalışan kadına hakaret ile ilgili açıklamalarda bulunmuştu. Vuslateri yaptığı açıklamada, “Havaalanında yaşanan olaydan dolayı görevli arkadaştan ben bile gidip özür dilemek istedim.. Bir insani(kadını) kalçasıyla, davranışıyla toplum içerisinde küçük düşürme girişimi saldırıdır ve özlük haklarımıza yapılmış linçtir. Suçtur bu. Terbiyesizlik az kalır” ifadelerinde bulunmuş; yaptığı yorum defalarca paylaşılmıştı.

Gonva Vuslateri takipçisinin yaptığı yorum ile gündem oldu.

‘İKİ YÜZLÜLÜK GERÇEKTEN ÇOK ÜZÜCÜ’

Yapılan paylaşım üzerine Gonca Vuslateri’nin bir takipçisi ünlü oyuncunun mesajına, “Karşılamada çalıştığım bir ödül töreninde listede isminizi hemen bulamadım diye beni azarlayıp elimden listeyi çekip alan da sizdiniz oysa ki… 1 ay kadar belki oluyor.. Sosyal medyadaki bu ikiyüzlülük gerçekten çok üzücü aslında bu kadar duyarlı ve sabırlı biri değilsiniz siz de…” şeklinde cevap vermesinin ardından Gonca Vuslateri gündem oldu.

Gonca Vuslateri kimdir

‘KAFAYA TAKTIĞIM BİR ŞEY DEĞİL’

Vuslateri, takipçisinin yaptığı yorumun ardından gündem olmasıyla birlikte açıklamalarda bulundu. İşte o açıklama:
“Ben kimsenin beğendiği biri olmak için bu meslekte değilim. Havaalanındaki kadının bir çalışana “hakaret etmesiyle” günlük hayatımda birinin işini yapmaması yahut saygısızlığı karşısında göstereceğim memnuniyetsizliği aynı kefeye koymam. Tartışmam. Cevap bile vermem. Bir iki tip çıkar. Sinemada telefonunu açtı, yok kağıdımı elimden aldı, yok bana bunu dedi. Jim Carrey hep der “Sen istediğin kadar ne olduğunu gösterdiğini düşün. Seyirci daima gamsızlık hakkını kullanmak ister.” Birine “süprüntü! Koca kıçlı! Hoop temas yok” dersem gerçekten aynı tepkiye maruz kalmama şaşırmam. Fakat az kitap okuyup, gazete açan birinin (herhalde buna yoruyorum) hakareti sınıflandızma konusunda beni hedef alması zaten kafaya taktığım bir şey değil. Çünkü bu sektördeysen bu başına gelir. Çok olağan…”

GONCA VUSLATERİ KİMDİR

Gonca Vuslateri kimdir sorusu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Gonca Vuslateri 1986 yılında Bursa’da doğdu. 1998 yılında anne ve babasının boşanmasının ardından annesi ve ablası ile İstanbul’a yerleşti. İlkokuldan beri oyunculuk eğitimi alan Gonca Vuslateri, 2003 yılında Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Merkezi tiyatro bölümünde eğitim gördü.

Magazin haberleri için tıklayın

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ