Türkiye Fikir Haberleri

Instagram arama geçmişi nasıl silinir cevabı 2019

Instagram arama geçmişi nasıl silinir sorusunun cevabı Instagram kullanıcıları tarafından araştırılıyor. Instagram geçmişi silme nasıl yapılır? İşte en kolay Instagram arama geçmişi nasıl silinir sorusunun cevabı.

Bundan yaklaşık 9 sene önce yani Ekim 2010 yılında kurulan Instagram çıktığı günden bu yana oldukça ilgi görmüş, tüm dünyada aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Çıkışından 9 yıl sonra sosyal medya devleri arasında yerini almış, sadece bilgisayarda değil telefon, tablet gibi birçok platformda oldukça aktif kullanılmaktadır.

Instagram kullanıcıları veya Instagram uygulaması ile yeni tanışan kullanıcılar Instagram arama geçmişi nasıl silinir sorusuna cevap arıyorlar. Instagram arama geçmişi silmek oldukça kolay bir yöntem olsa da uygulamanın güncellenmesi ile birlikte bir tık daha karışık hale gelmiştir. Peki Instagram arama geçmişi nasıl silinir, işte Instagram geçmiş silme yöntemi:

INSTAGRAM ARAMA GEÇMİŞİ NASIL SİLİNİR?

 

Instagram arama geçmişi nasıl silinir

Instagram arama geçmişinizi silmek için atmanız gereken adımlar.
Instagram Aç
Profilinize dokunun
Sayfanın üstündeki üç satır simgesine dokunun
Ayarlar’a dokunun
Gizlilik ve güvenlik’e dokunun
Arama geçmişini temizle’ye dokunun
Arama geçmişini tekrar temizle’ye dokunun.
İşlem bu adımlardan sonra tamamlanmıştır diyebiliriz ancak Instagram uygulamasının hatasından mıdır bilinmez bazen geçmiş tam olarak silinmemektedir. Instagram arama geçmişi silme işleminizin ardından uygulamanın ‘Arama ve Keşfetme’ bölümüne geldikten sonra büyüteç simgesine dokunarak aramalarda herhangi bir şeyin kalıp kalmadığını görebilirsiniz.

Nasıl yapılır tarzı haberleri takip etmeyi seviyorsanız sitemizi takip edebilir; eğer bu yazıda bir hata olduğunu düşünüyorsanız yorum yapabilirsiniz. Teknoloji haberler için ise buraya tıklayabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ