Yasa Medya
Türkiye Fikir Haber Sitesi

‘Stranger Things’ 3: Yayın tarihi, yayın, fragmanlar ve daha fazlası

‘Stranger Things’ 3: Yayın tarihi, yayın, fragmanlar ve daha fazlası

Stranger Things birçoğumuzun gönlünde taht kuran bir dizi oldu. Senaryonun özgünlüğü, olayların gelişimi ve birçok şey bizi diziye çekenlerden birisi oldu. Stranger Things 3. sezon hakkında birçok soruya cevap verdik. ,

STRANGER THINGS 3. SEZON NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Netflix şimdi Stranger Things 3’ün 2019 yazında başlayacağını doğruladı. Netflix aynı zamanda yaptığı açıklamada daha fazla özel efektin olacağını geç olsa da beklemeye değer olduğunu söyledi.

STRANGER THINGS 3. SEZON’DA KAÇ BÖLÜM OLACAK?

Yapımcı Shawn Levy, Stranger Things’in bölüm sayısını açıkladı. Sekiz veyahut dokuz bölümlük bir sezonun olacağını duyuran Levy, daha sonra katıldığı bir programda sekiz bölüm olacağını doğruladı.

STRANGER THINGS SEZON 3’TE NELER OLACAK?

Stranger Things’in 3. sezonuyla ilgili yaptıkları açıklamada Ross, “Bu şehirden kurtulmak zorunda kalacaklar” dedi.  Ama  son sahnenin ortaya çıkardığı gibi, Mind Flayer, Duffer Brothers’a göre hala güçlüklere neden olabilir . ”Mind Flayer’in kapısını kapattılar, ama sadece Upside Down’da. Hala orada değiller.. Çocukların ve özellikle de Eleven’in farkında olmak. Bu son bölüme kadar onun ve güçleriyle karşılaşmamıştı. Şimdi, orada olduğunu biliyor.

Çeşitlilikten bahseden Millie Bobbie Brown, Eleven’e ne olacağına dair bir fikir verdi. “Onun için gerçek bir yaş geliyor ve normal bir genç kız olmanın ne olduğunu anlayacak” dedi. “Bu sezon Eleven için güzel bir hikaye olacak.”

Eleven’in kontrolündeki babası Papa,  gösterinin büyük kötü adamı olarak geri dönebileceğini ima etti. Bu arada, sekiz kişi de kendini kötü adam olarak görevlendiriyor gibi görünüyor – güçlerini o kadar da sağlıklı olmayan çabalar için kullanıyor.

Shawn Levy, yeni dizide Steve ve Dustin’in daha fazlasını göreceğimizi söyledi. “Eminim ki ikinci sezonda hepsi çok tatlıydı ve beklenmedik olduğu için komik bir faktör vardı, ama şimdi beklenen onları dahada bağlamak ve birbirleri ile daha yakın görmek istiyorum”

STRANGER THINGS 3 SEZON ÇEKİMLERİ BAŞLADI MI?

Evet, Stranger Things Sezon 3 için çekimler 23 Nisan’da başladı. Millie Bobby Brown, setten bir fotoğraf bile paylaştı:

and so it begins 🤭 #strangerthingsseason3

A post shared by MBB (@milliebobbybrown) on

-NME

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ